Jak znaleźć hiszpańskojęzycznego psychologa w Polsce?

https://www.blog.mojra.pl/post/511

Psicólogo que habla español en la Polonia.


Nie ważne, czy przyjechaliście jako turyści, studenci, czy też zdecydowaliście się tu przeprowadzić, Polska może Wam zaoferować wiele pięknych miejsc i korzyści.
Ten kraj obfituje w historię, kulturę i zachwycające krajobrazy. Warszawa oczaruje Was bogactwem architektury i bujnym życiem kulturalnym.
Nadzieje i możliwości, jakie niesie życie w Polsce, są ogromne.


Przeprowadzka do nowego kraju może być wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nie mówicie po polsku i potrzebujecie profesjonalnej pomocy, na przykład psychologicznej.
Różnice kulturowe i bariery językowe mogą być trudne, nawet dla osób, których językiem ojczystym jest hiszpański. Nie ma jednak powodu do rozpaczy.

 
Znalezienie psychoterapeuty mówiącego po hiszpańsku w Polsce? Prawie niemożliwe. Dzielenie się swoimi problemami w obcym języku? Trudne.

Opieka psychologiczna w Polsce

Być może mieliście już do czynienia z problemami w Hiszpanii. Albo w Meksyku? I myślicie, że przenosząc się za granicę, rozwiążecie je.
Albo po prostu te problemy narosły z biegiem lat życia za granicą. W każdym razie doszliście do punktu, w którym chcielibyście porozmawiać o wszystkim z ekspertem.
Do kogo się zwrócić?

Jednym z rozwiązań jest znalezienie psychoterapeuty mówiącego po angielsku. Jednak taki terapeuta będzie rozmawiał z Wami tylko po angielsku.
Choć to nie jest problem, ponieważ prawdopodobnie znacie ten język, to szczerze mówiąc, łatwiej wyrazić swoje uczucia i obawy w języku, który jest dla Was naturalny - Waszym językiem ojczystym. Wielokrotnie badania wskazują, że każdy język może inaczej wpływać na myślenie człowieka.


Hiszpański psycholog w Polsce?

Znalezienie terapeuty za granicą? To nie jest takie proste. Istnieje wiele gabinetów psychologicznych, ale to nie będzie typowa wizyta u lekarza.
Jeśli czujecie się fizycznie źle lub męczą Was objawy przeziębienia, możecie łatwo opisać swoje dolegliwości.
Na świecie choroby zazwyczaj objawiają się w podobny sposób, więc można je opisać w podobny sposób we wszystkich językach.

W Waszym przypadku jednak nie potrzebujecie opisywać objawów choroby, ale swoje wewnętrzne uczucia. A kiedy nagle odkryjecie, że nie potraficie znaleźć właściwych słów, by wyrazić swoje emocje, a nadal są one dla Was trudne, próbujecie szukać innych rozwiązań. Nawet wujek Google nie pomoże, ponieważ pod hasłem "hiszpański psycholog w Polsce, w Krakowie czy Wrocławiu" nie znajdziecie niczego. I wsiadać na samolot i wracać do ojczystego kraju w poszukiwaniu psychologa mówiącego po hiszpańsku? Nie do pomyślenia.


Na szczęście już dawno minęły czasy, kiedy trzeba było odwiedzać psychoterapeutę osobiście w jego gabinecie. Obecnie istnieje możliwość terapii psychologicznej online.


Online konsultacje psychologiczne

W dzisiejszych czasach korzyść stanowi to, że dzięki nowoczesnym technologiom możecie rozmawiać z psychoterapeutą z dowolnego miejsca.
Wystarczy Wam tylko kilka rzeczy, które każdy z nas posiada - telefon komórkowy, komputer, internet...
Konsultacje z psychoterapeutami odbywają się online za pomocą tradycyjnych rozmów telefonicznych, e-maili lub wideokonferencji za pośrednictwem Skype, WhatsApp, Viber lub MS Teams.
Dzięki rozmowie przez kamerę możecie utrzymywać kontakt z terapeutą na odległość, twarzą w twarz. A co najlepsze? Te konsultacje odbywają się w języku ojczystym, który jest Wam najbliższy.

Tutaj możesz umówić się na konsultację u hiszpańskiej psycholożki, pani Dámaris Sierra Guerra.

ObrázekOnline poradnia psychologiczna MOJRA

Online poradnia psychologiczna online MOJRA - Mamy już wiele lat doświadczenia, działamy od 2016 roku i oferujemy wszystkie wspomniane rodzaje konsultacji - za pośrednictwem e-maili, telefonicznie i przez wideokonferencje. Oferujemy konsultacje w 12 językach, w tym także po hiszpańsku.
 
Jesteśmy świadomi, że istnieje wiele problemów, których nie można odkładać na później. Dlatego u nas nie czekacie długo na spotkanie z psychoterapeutą. Konsultacja może się odbyć w ciągu godziny od jej złożenia. A to w dni robocze rano, po południu i wieczorem, a także w weekendy i święta.

 
Sam proces zamówienia konsultacji jest bardzo prosty. W górnym menu kliknijcie przycisk "Zamów konsultację psychologiczną", wybierzcie rodzaj konsultacji i terapeutę. Formularz zamówienia prowadzi Was krok po kroku.


Właśnie przeczytałeś artykułJak znaleźć hiszpańskojęzycznego psychologa w Polsce?

Komentarze

  • Dołącz do dyskusji.
    Wpisz swój komentarz.

  • Avatar

Podobne artykułyStereotypy w wychowywaniu dzieci

Stereotypy w wychowywaniu dzieci

 Dzisiejsi rodzice, zwłaszcza matki, zmagają się z różnymi nieproszonymi poradami dotyczącymi wychowywania swoich dzieci, praktycznie od momentu narodzin dziecka. Nieproszona rada zaczyna się nawet podczas ciąży, jak na przykład "teraz musisz jeść dla dwóch", i tak dalej. Sama ciąża jest wyzwaniem, gdy kobieta przygotowuje się do roli matki, z dzieckiem rosnącym pod jej sercem, a takie rady często nie są zbyt przyjemne. Ponadto w dzisiejszych czasach mamy dostęp do...

Kontynuuj czytanie

Piekło gwałtownego związku nie kończy się po zerwaniu czy rozwodzie, zwłaszcza gdy w to są zaangażowane dzieci.

Piekło gwałtownego związku nie kończy się po zerwaniu czy rozwodzie, zwłaszcza gdy w to są zaangażowane dzieci.

Jeśli żyłaś z manipulatorem, agresorem lub innym toksycznym partnerem w związku, w którym urodziły się dzieci, wiedz, że pozbycie się jego toksycznego wpływu nie będzie łatwe. Oczywiście, świetnie, jeśli możesz zakończyć związek, aby ocalić siebie i swoje dzieci, ale ważne jest zrozumienie, że to nie będzie proste.Toksyczna osoba nie pozwoli ci normalnie żyć. Odczuwają intensywny gniew, że odszedłeś, a jeśli udało ci się opuścić partnera z dziećmi, bąd...

Kontynuuj czytanie

Partnerka/partner jest uzależniona/uzależniony od alkoholu, jak mogę pomóc?

Partnerka/partner jest uzależniona/uzależniony od alkoholu, jak mogę pomóc?

Na początek, krótko wyjaśnijmy, co to jest alkohol i jak rozwija się uzależnienie od alkoholu.Alkohol to niebezpieczna substancja, a ma najwyższą liczbę uzależnionych spośród wszystkich uzależniających substancji. Niebezpieczeństwo alkoholu polega między innymi na tym, że w Polsce jest on związany z różnymi wydarzeniami społecznymi, takimi jak urodziny, wesela, Boże Narodzenie, Nowy Rok i tak dalej. Wszystkie te czynniki przyczyniają się do tego, że postrzegamy alko...

Kontynuuj czytanie

Psycholodzy na portalu Mojra.pl

Tagi


Już dziś zacznij zmieniać swoje życie na lepsze!    Zamówienie